PASLAUGOS

Patalpų matavimas

Nesudėtingus  patalpų matavimus galite atlikti patys. Jeigu turite patalpų inventorinę bylą tiesiog nukopijuokite reikiamą puslapį ir patikrinkite ar brėžinys atitinka tikrovę.  Jeigu ne - užteks išmatuoti bendrą patalpos ilgį, plotį, pažymėti duris ir langus. Taip pat (jei jau žinote) apytiksliai pažymėkite planuojamą darbo vietų, baldų išdėstymą. Kitą individualią informaciją parašykite/pasakykite žodžiu. Nutarėte neapsisunkinti - išsikvieskite vadybininką. Atvykimas ir matavimas yra nemokamas jei projekto sąmata viršija 1000 €.

Projektavimas

Projektą suderinti galėsite naudodamiesi mūsų paruoštu (priklausomai nuo poreikio) planu, detalizuotu trimačiu brėžiniu ar vizualizacija. Savo klientams projektavimo paslaugą teikiame nemokamai.

Montavimas

Daugelis mūsų prekių yra lengavai surenkamos, turi paruoštas montavimo instrukcijas, iškilus neaiškumams/klausimams - konsultuojame telefonu. Neturite pašaukimo meistrauti - pašaukite montuotoją. Mūsų teikiamos montavimo paslaugos kaina - 7 proc. nuo pirkimo sumos, bet ne mažiau kaip 30 € Vilniuje ir Klaipėdoje, ne mažiau kaip 60 € kitur Lietuvoje.

Pristatymas

Prekes atsiimti galite mūsų sandėlyje Vilniuje, Panerių g. 34. Jeigu neturite galimybių ar tinkamo transporto - pristatysime mes. Pristatymo kaina Vilniaus mieste - 20 €, penkiasdešimties km spinduliu nuo Vilniaus - 25 €, Kaune - 35 €, Klaipėdoje - 40 €, kitur Lietuvoje - 50 €.