Sprendimai archyvui

Dokumentų archyvavimui naudojami stelažai pagaminti Italijoje iš 0.8 – 2.0 mm storio plieno, surenkami varžtais ir padengti polimeriniu milteliniu emaliu. Kiekviena lentyna turi papildomas standumo briaunas, todėl atlaiko 110 kg apkrovą.  Tarpai tarp praėjimų – 0.8 m, standartinis aukštis 2.4 m. Stelažai lengvai montuojami, nesunkiai jungiami tarpusavyje iki reikalingo ilgio. Visiškai atitinka archyvo baldams keliamus reikalavimus.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Susisiekite

Susisiekti galite elektroniniu paštu info@eba.lt, telefonu 860642937 ar užpildę užklausos formą. Specialistai suteiks konstruktyvią konsultaciją, kurios metu rasime individualų sprendimą Jūsų darbo erdvei sukomplektuoti. Mes galime padėti išsirinkti geriausiai tinkančius baldus, jų išdėstymą, stilių, medžiagas. Taip pat padėsime priderinti naujus baldus prie Jūsų archyvo plano ar jau turimų baldų. Atsakysime į visus kylančius klausimus dėl projekto, jo kainos ar pristatymo termino. Visais iškylančiais klausimais galite tartis su mūsų vadybininkais, projektų vadovais.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Pasirinkite reikalingą stelažų gylį ir aukštį

Archyvo įrengimui naudojamų stelažų gylis 300 milimetrų (atstumas nuo lentynos krašto iki sienos). Viduryje patalpos statomi, dvipusiai stelažai yra 600 mm gylio. Atskirais atvejais, kai sandėliuojamos nestandartinių matmenų dokumentų dėžes, naudojami 400 mm gylio stelažai. Aukštoms patalpoms (virš 2.7 m) tinka 2.4 m aukščio 7 lentynų stelažai, standartinėms (apie 2.5 m) tinka 2 m aukščio 5 lentynų stelažai.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Išmatuokite patalpas

Nesudėtingus patalpų matavimus galite atlikti patys. Galite naudoti inventorinės bylos kopiją jei brėžinys atitinka tikrovę. Jeigu ne - užteks išmatuoti bendrą patalpos ilgį, plotį, pažymėti duris ir langus. Taip pat (jei jau žinote) apytiksliai pažymėkite pageidaujamą stelažų išdėstymą. Kitą individualią informaciją parašykite/pasakykite žodžiu. Nutarėte neatlikti matavimų patys - išsikvieskite vadybininką. Atvykimas ir matavimas yra nemokamas jei projekto sąmata viršija 1000 €.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Reikalaukite projekto

Džiaugiamės kūribiškumu ir įdėmiai studijuojame klientų sukurtus eskizus, tačiau jie nėra būtini. Projektą suderinti galėsite naudodamiesi mūsų paruoštu (priklausomai nuo poreikio) planu, detalizuotu trimačiu brėžiniu ar vizualizacija. Savo klientams projektavimo paslaugą teikiame nemokamai.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Suderinkite projekto detales

Aptarkite visus projekto niuansus: gaminius, jų specifikacijas,  projekto planą, kainą, pristatymo/montavimo sąlygas bei terminus. Aptarkite garantinio laikotarpio terminą (visiems baldams suteikiama 24 mėn. garantija jei nėra sutarta kitaip) ir sąlygas. Patvirtinkite komercinį pasiūlymą, apmokėkite avansą (jei nėra sutarta kitaip).

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Pristatymo terminas

Stelažus turime Vilniaus sandėlyje. Yra didelė tikimybė, kad vidutinio dydžio užsakymą galėsite atsiimti jau kitą dieną po avansinio mokėjimo (jei nėra sutarta kitaip). Pageidaujantiems pristatymo ar montavimo paslaugos pasiūlysime patogią dieną ir laiką per 5 darbo dienas.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Garantijos

Duomenų bazėje saugome visus duomenis (pasiūlymai, brėžiniai ir kt.) susijusius su konkrečiu užsakymu, todėl prireikus papildysime, atnaujinsime jau esamus ar papildysime turimus stelažus negaišdami laiko matavimams. Visiems stelažams suteikiama 24 mėn. garantija (jei nėra sutarta kitaip). Per šį laikotarpį, dėl gamintojo kaltės atsiradusius trūkumus šaliname savo sąskaita.