Sprendimai biurui

Biuras atspindi įstaigos vertybes, todėl svarbu pateikti save teisingai. Paruošti darbuotojams patogias darbo vietas – sunkus uždavinys. Įmonės „Eba” tikslas padėti Jums kokybiškai tai atlikti.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Susisiekite

Susisiekti galite elektroniniu paštu info@eba.lt, telefonu 860642937 ar užpildę užklausos formą. Specialistai suteiks konstruktyvią konsultaciją, kurios metu rasime individualų sprendimą Jūsų darbo erdvei sukomplektuoti. Mes galime padėti išsirinkti geriausiai tinkančius baldus, jų išdėstymą, stilių, medžiagas. Taip pat padėsime priderinti naujus baldus prie Jūsų biuro stiliaus ar jau turimų baldų. Atsakysime į visus kylančius klausimus dėl projekto, jo kainos ar pristatymo termino. Visais iškylančiais klausimais galite tartis su mūsų vadybininkais, projektų vadovais.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Pasirinkite stilių, spalvas ir gaminius

Biuro baldų sistema leidžia sukomponuoti tiek darbo vietų, kiek pageidaujate - individualių ir darbui grupėmis. Klevo ąžuolo, riešuto, balta danga derinama su metalo, antracito matinio atspalvio apvaliomis stalo kojomis. Visi mūsų stalai gaminami su metalo karkasu, kuris suteikia jiems lengvumo ir patvarumo. Biuras taps dar stilingesnis, pasirinkus analogiškų spalvų spintas ir spinteles. Ryškiais spalviniais akcentais gali tapti biuro kėdės ir gobelenu dengtos pertvaros. Dokumentų saugumui ir tvarkingam archyvavimui pravers rakinamos metalinės dokumentų bei kartotekų spintos, tvirti archyvo stelažai.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Išmatuokite patalpas

Nesudėtingus patalpų matavimus galite atlikti patys. Galite naudoti inventorinės bylos kopiją jei brėžinys atitinka tikrovę. Jeigu ne - užteks išmatuoti bendrą patalpos ilgį, plotį, pažymėti duris ir langus. Taip pat (jei jau žinote) apytiksliai pažymėkite planuojamą darbo vietų, baldų išdėstymą. Kitą individualią informaciją parašykite/pasakykite žodžiu. Nutarėte neatlikti matavimų patys - išsikvieskite vadybininką. Atvykimas ir matavimas yra nemokamas jei projekto sąmata viršija 1000 €.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Reikalaukite projekto

Džiaugiamės kūribiškumu ir įdėmiai studijuojame klientų sukurtus eskizus, tačiau jie nėra būtini. Projektą suderinti galėsite naudodamiesi mūsų paruoštu (priklausomai nuo poreikio) planu, detalizuotu trimačiu brėžiniu ar vizualizacija. Savo klientams projektavimo paslaugą teikiame nemokamai.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Suderinkite projekto detales

Aptarkite visus projekto niuansus: gaminius, jų specifikacijas,  projekto planą, kainą, pristatymo/montavimo sąlygas bei terminus. Aptarkite garantinio laikotarpio terminą (visiems baldams suteikiama 24 mėn. garantija jei nėra sutarta kitaip) ir sąlygas. Patvirtinkite komercinį pasiūlymą, apmokėkite avansą (jei nėra sutarta kitaip).

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Garantijos

Duomenų bazėje saugome visus duomenis (pasiūlymai, brėžiniai ir kt.) susijusius su konkrečiu užsakymu, todėl prireikus suremontuosime, atnaujinsime jau esamus ar papildysime biurą trūkstamais baldais negaišdami laiko matavimams, esamų baldų specifikacijų nustatymui. Visiems baldams suteikiama 24 mėn. garantija (jei nėra sutarta kitaip). Per šį laikotarpį, dėl gamintojo kaltės atsiradusius trūkumus šaliname savo sąskaita.